top of page

Munkatársat keresünk Óvárra

Munkatársat keresünk Mosonmagyaróvárra a Global Cégcsoport irodájába. Keress minket, tartozz közénk, csatlakozz a csapatunkhoz! Ügyfélszolgálati munkatársunkat keressük biztosítási területre.

Feladatok:

  • Global Cégcsoport ügyfeleinek magas színvonalú kiszolgálása

  • szerződések kötése

  • állománykezelés

  • intervenció készítése

Elvárások:

  • független biztosításközvetítői végzettség

  • biztosítási területen szerzett tapasztalat

  • MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói ismerete

  • rugalmas, gyors, precíz és pontos munkavégzés

  • jó kommunikációs készség

  • igényes megjelenés, diszkréció, lojalitás

Munkatársat keresünk Mosonmagyaróvárra a Global Cégcsoport irodájába, legyél te biztosítási szakterület ügyfélszolgálati munkatársa

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony

  • széleskörű képzési, továbbképzési rendszer, fejlődési lehetőség

  • fix munkabér mellett igény szerint akár plusz kiegészítő jövedelemszerzési lehetőség

  • mosonmagyaróvári irodai munkakörnyezet

A jelentkezés módja:

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokat a bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” jeligével ellátva az anita@legjobbalkusz.hu e-mail címre várjuk. Kattints a mail-címre, vagy oszd meg ezt a cikket azzal, akinek épp ez a lehetőség kellett!

2021.12.06.

Global Cégcsoport

bottom of page